Історія закладу освіти

/Files/images/#4.JPG

Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 розпочала свою історію з 1990 року, коли румунські будівельники, які разом з іншими учасниками країн Ради Економічної Взаємодопомоги споруджували Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд, звели прекрасну споруду і подарували її дітям. Стоїть вона на узвишші так, що видно її здалеку. Дивиться на світ великими очима-вікнами, кожного ранку скликає до себе веселу малечу і поважних старшокласників, зігріває, оточуючи теплом вчителів-наставників.

Четверта школа – просторе сучасне приміщення, яке містить 4 майстерні, 2 спортивних зали, стадіон, їдальню на 350 місць, медичний кабінет,2 актові зали на 350 і 80 місць. До послуг учнів – кабінети інформатики, фізики, хімії, англійської, німецької мов, біології, бібліотека з читальним залом і багато світлих класних кімнат. У школі створені всі умови для навчання, розвитку кожної дитини: створено класи з поглибленим вивченням української мови та літератури, математики, біології та хімії; профільне навчання (філологічний, технологічний профілі); шкільні гуртки (спортивні, технічної творчості); гуртки ЦДЮТ (бісероплетіння, в’язання, студія спортивно-бального танцю „Шанс”, наукові товариства МАН); студії дитячої музичної школи; секції ДЮСШ (футбол, баскетбол, легка атлетика).

Вся методична робота спрямована на забезпечення високої професійності, розвитку творчого потенціалу та творчого підходу вчителя до роботи з обдарованими дітьми зокрема та до роботи з кожною дитиною в цілому. Наша школа працює над вихованням кожної особистості в рамках проблеми “Формування здорового способу життя учнів в контексті громадянського виховання”. Головна увага приділяється формуванню громадянина-патріота України, створенню умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів, виховання громадянина з демократичним світоглядом і культурою, який не порушує прав і свобод людини, виховання в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я, формування належних гігієнічних навичок і засад здорового способу життя. Виховні завдання реалізовуються через проведення традиційних шкільних заходів: Дня Знань, Дня вчителя, виставку квітів і поробок із природничого матеріалу, святкових вечорів, Ігор патріотів, Новорічних ранків, конкурсів агітбригад ДЮР, ДЮІР, екологічних агітбригад, радіолінійки “Дзвони Чорнобиля”, книжкових виставок та багатьох інших заходів. Значну увагу педагогічний колектив приділяє патріотичному, родинному, правовому та превентивному вихованню.

Живе школа своїм життям... Навчає, виховує, розвиває. Щодня, із року в рік. Без неї не уявляють свого життя сотні її учнів. Про неї тепло відгукуються сотні її випускників. Без неї не мислять свого життя більше півсотні вчителів. Бо це – островок знань, мудрості, радості.

Ти в місті є маленькою державою,

Пишаємось не назвою, а славою

Тих учнів, що навчались на “відмінно”,

Четверту школу славлячи невпинно!

Кiлькiсть переглядiв: 787

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Листопад 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30